Fotó: Nyíregyháza Spartacus FB
A sényői pályának nem sok része volt futballra alkalmas, de Kiss Máté így is pazar szabadrúgásgólt szerzett rajta.
Nem mindennapi körülmények között játszották le az NB II utolsó idei fordulójában a Nyíregyháza-ETO FC Győr mérkőzést Sényőn. A pályán keresni kellett azokat a talpalatnyi helyeket, amelyek futballra alkalmasak voltak. De aki keres, az talál, a győri Kiss Máté - aki 2009-ben az U20-as válogatottal vb-bronzérmet nyert - a 62. percben így is parádés gólt lőtt szabadrúgásból, bal oldalról a rövid felső sarokba.
A mérkőzést többek között ennek a gólnak is köszönhetően az ETO nyerte 2-0-ra.
Olvastad már?
A Manchester United korábbi bajnoka az NB I-be igazolhat - sajtóhír
Szerb sajtóhírek szerint egy meg nem nevezett magyar csapat is szívesen látná Zoran Tosicot.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.