Fotó: facebook.com/etofcgyor

NB II: Tovább robog az ETO; három nyeretlen bajnoki után győzött újra a Honvéd; őrületes meccsen maradt pont nélkül a Vasas - eredmények

Az ETO négy gólt vágott a Budafok ellen, a Kozármisleny 4-3-ra győzött a Vasas ellen, míg a Honvéd bő egy hónap után tudott ismét NB II-es meccset nyerni. A Nyíregyháza tovább folytatta veretlenségét, a Gyirmót pedig könnyedén hozta el a három pontot Zuglóból.
Csakfoci.hu 2023. október 8., vasárnap 16:54
Szerző: Csakfoci.hu 2023. október 8., vasárnap 16:54

A Nyíregyháza 1-0-ra legyőzte a vendég Kazincbarcikát vasárnap a labdarúgó NB II 11. fordulójában, ezzel megőrizte veretlenségét, és az élre állt a tabellán.

Gólgazdag meccsen kapott ki a Vasas a Kozármisleny otthonában: az angyalföldi együttes 2-1-re is vezetett, végül azonban 4-3-as vereséget szenvedett egy 92. percben kapott gól miatt.

A Budapest Honvéd 3-1-re nyert a vendég Mosonmagyaróvár ellen, amely változatlanul egyedüliként nyeretlen a mezőnyben. A mérkőzés szünetében a 30 évvel ezelőtt bajnok kispesti csapatot köszöntötték.

Az ETO FC Győr hátrányból fordítva 4-1-re legyőzte az 54. perctől emberhátrányban futballozó, vendég Budafokot vasárnap a labdarúgó NB II 11. fordulójában, ezzel a délután győztes Nyíregyházát megelőzve újra vezeti a tabellát. A késő délutáni program másik mérkőzésén a Szeged 1-1-es döntetlent játszott a Szombathelyi Haladás otthonában. (MTI)

NB II, 11. forduló

Siófok-Soroksár 0-1 (Gálfi 24.)

BVSC-Zugló-Gyirmót 0-3 (Szegi 61., Soltész 68., Medgyes 84.)

Csákvár-Ajka 1-0 (Nagy 45.)

Honvéd-Mosonmagyaróvár 3-1 (Bobál 12., Kerezsi 56., Lőrinczy 62. - 11-esből, ill. Illés 27.)

Kozármisleny-Vasas 4-3 (Turi 9., Kirchner 70., 84., Major 91. ill. Bakti 41., Tóth M. 62., Novothny 89.)

Nyíregyháza-Kazincbarcika 1-0 (Kesztyűs 79.)

Tiszakécske-Pécs 0-0

ETO-Budafok 4-1 (Skvarka 61., Tóth 71., Bumba 76., Csóka 88., ill. Kalmár 10.) Kiállítva: Bíró 54.

Haladás-Szeged 1-1 (Nyíri 20., Gajdos 55.)

Cseri Tamás
Cseri Tamás az M4 Sportnak erősítette meg, hogy a következő szezonban, az NB II-ben is a Mezőkövesd játékosa lesz.
MTK Budapest
Németh Krisztián 2025 nyaráig szóló szerződéshosszabbítást kötött az MTK-val.
Az NB I-ben idén debütáló, a klubot 2021 óta szolgáló Kersák Roland tovább gyarapíthatja lila-fehér mérkőzései számát, a kapus pénteken ismét elkötelezte magát a KTE mellett és új szerződést írt alá.