NB II: Győztes rangadóval zárta az évet az MTK

Az év utolsó NB II-es mérkőzésén az MTK 3-1-re nyert Szegeden.
Csakfoci.hu 2022. december 11., vasárnap 19:49
Szerző: Csakfoci.hu 2022. december 11., vasárnap 19:49

Az MTK remekül kezdett. A 13. percben Horváth Artúr két védő között 15 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. Nem sokkal később egy szép akció végén Bognár passzolt Németh elé, aki közelről a kapuba gurított.

Bő félóra játék után már három gól volt a vendégek előnye: Zuigeber adott középre, ahol Szilágyi a saját kapujába vágta a labdát. Két perccel később Gajdos 12 méterről szépített és ezzel ki is alakult a végeredmény.

Az MTK így a harmadik helyen telel, mag a Szeged a negyedik.

Merkantil Bank Liga, 20. forduló:

Szeged - MTK Budapest 1-3 (Gajdos 35., ill. Horváth A. 13., Németh 26., Szilágyi-öngól 33. )

6. Gyirmót 31

NB II: A bemelegítésnél megsérült a bíró és Koman is - nyert a Diósgyőr és őszi első
A 2022-es év utolsó előtt NB II-es mérkőzésén a Diósgyőr magabiztos győzelmet aratott a Siófok ellen.