NB II-es riválistól igazol az ETO

Csakfoci.hu 2022. december 22., csütörtök 8:55
Szerző: Csakfoci.hu 2022. december 22., csütörtök 8:55
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Keresztes Krisztián elhagyja a Dorogi FC-t és az ETO FC Győr együtteséhez igazol. A 22 éves, egykori szombathelyi nevelésű hátvéd másfél évet töltött el Dorogon, ez idő alatt 31 mérkőzésen 1 gólt szerzett.

A dorogiak ugyancsak bejelentették, hogy amennyiben megfelelő ajánlat érkezik, úgy a klub nem gördít akadályt Rácz Ferenc esetleges távozása elé.

Átigazolások
Újpest
A Lila Sector szerint az edzőtáborban több Újpest-játékos is lehetőséget kaphat az NB III-as keretből: Pataki Zoltán, Moustapha Ndiaye, és Andrej Mladenovic is a Szélesi Zoltán vezette stáb kiválasztottja lehet.
Szpari
Bitri távozik
Eneo Bitri távozik a Nyíregyházától. A Győrből érkezett belső védő szerződése a nyáron lejárt, és bár a klub szeretett volna hosszabbítani és új megállapodást kínált neki, a játékos végül a váltás mellett döntött.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Tovább az összes átigazoláshoz