Fotó: mtkbudapest.hu
Korábban a Kisvárdánál és az MTK-nál szerepelt a rutinos hátvéd.
Június végén, szerződése lejártával távozott az MTK-tól Hej Viktor, aki a Csakfoci értesülései szerint maradhat Magyarországon, de nem az NB I-ben, hanem az NB II-ben.
Információink szerint a 29 éves hátvéd a Vasashoz igazolhat.
Az ukrán-magyar kettős állampolgárságú Hej 2016-ban szerződött a Kisvárdához a Goverlától, a szabolcsiaknál 153 mérkőzésen lépett pályára, majd 2023-ban az MTK-hoz igazolt. A fővárosi kék-fehéreknél összesen 61 alkalommal szerepelt.
Olvastad már?

Megerősítve: A Ferencvárostól vett kölcsön magyar bajnokot a Loki – hivatalos
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Varga Ádám Debrecenben folytatja pályafutását.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Fradi
Tóth Alex hosszabbított
Az FTC bejelentette, hogy meghosszabbította egyik legnagyobb értéke, Tóth Alex szerződését.

MTK
Légiósnak állt Rossi újonca
Az MTK Budapest mindenben megállapodott a Pogon Szczecinnel Molnár Rajmund átigazolásáról. A csakfoci.hu úgy tudja, hogy az MTK közel végül közel 1,5 millió euróért értékesíti játékosát.

Légiósok
Torvund váltott
A román élvonalbeli Csíkszeredától a román másodosztályú Szatmárnémetihez igazolt a korábbi magyar utánpótlás-válogatott támadó, Torvund Alexander, aki a Sepsi elleni szombati bajnokin már játszott is.