Fotó: honvedfc.hu

NB II: Egy évig sem maradt a Honvéd nagy visszatérője - hivatalos a távozása

Szerződése lejártával távozik a Budapest Honvéd FC együttesétől Bobál Gergely.
Csakfoci.hu 2024. július 2., kedd 18:33
Fotó: honvedfc.hu
Szerződése lejártával távozik a Budapest Honvéd FC együttesétől Bobál Gergely.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. július 2., kedd 18:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bobál Gergely tavaly szeptemberben lett újra a kispestiek játékosa, a legutóbbi idényben 22 bajnokin 6-szor talált az NB II-es ellenfelek hálójába.

Távozását kedden jelentette be a Honvéd, köszönetet mondva neki, és további sok sikert kívánva pályafutásához.

A 28 éves középcsatár az elmúlt idényben 24 mérkőzésen 7 gólt szerzett, akadémistaként az U15-ben debütált nálunk, két kispesti időszaka során az első csapatban összesen 61 találkozón szerepelt és 16 alkalommal volt eredményes.

Olvastad már?
Válogatott csatár érkezett Diósgyőrbe: "Az orosz első osztály még túl nagy lépés volt neki"
A 24 éves montenegrói válogatott középcsatár, Marko Rakonjac egy évre érkezik kölcsönbe a moszkvai Lokomotivtól.
Elolvasom
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
Tovább az összes átigazoláshoz