Fotó: nyiregyhazaspartacus.hu
A héten edzőt váltó Nyíregyháza Spartacus egy pontot el tudott rabolni a forduló előtt még dobogós és vasárnap 11-est rontó Szeged-Csanád Grosics Akadémia otthonából. Az újonc Kozármisleny közben meglepetésre 4-0-ra kiütötte a Siófokot.
Merkantil Bank NB II, 19. forduló:
Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Nyíregyháza 1-1 (Papp Á. 30., ill. Pantovics 66.)
Kozármisleny - BFC Siófok 4-0 (Gajág 41., Vajda R. 46., 82., Kotroczó 65.)
Korábban:
Olvastad már?
NB II: Hétgólos rangadót nyert az MTK, nincs már veretlen csapat a másodosztályban - eredmények
Az NB II 19. fordulójában az MTK Budapest 5-2-re legyőzte a Gyirmótot. Az eddig egyedüliként veretlen PMFC Dorogon kapott ki.
Elolvasom
Az NB II állása:

Átigazolások
Ajka
Hosszabbítás
Szerződést hosszabbítottak támadójukkal, Mohos Barnabással. aki 2027-ig írt alá.
Vasas/Mezőkövesd
Kooperáció
A Vasas kooperációs megállapodást kötött a Merkantil Bank Ligában szereplő Mezőkövesd Zsóry FC csapatával.
Eger SE
Cseri Tamás érkezhet?
Cseri Tamás feltűnt az NB III-as Eger SE edzésén. A 38 éves, korábbi 4-szeres válogatott támadó 1 év szünet után térhetne vissza ismét a profi futballba. (Heol Sport)