Fotó: nyiregyhazaspartacus.hu
A héten edzőt váltó Nyíregyháza Spartacus egy pontot el tudott rabolni a forduló előtt még dobogós és vasárnap 11-est rontó Szeged-Csanád Grosics Akadémia otthonából. Az újonc Kozármisleny közben meglepetésre 4-0-ra kiütötte a Siófokot.
Merkantil Bank NB II, 19. forduló:
Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Nyíregyháza 1-1 (Papp Á. 30., ill. Pantovics 66.)
Kozármisleny - BFC Siófok 4-0 (Gajág 41., Vajda R. 46., 82., Kotroczó 65.)
Korábban:
Olvastad már?
NB II: Hétgólos rangadót nyert az MTK, nincs már veretlen csapat a másodosztályban - eredmények
Az NB II 19. fordulójában az MTK Budapest 5-2-re legyőzte a Gyirmótot. Az eddig egyedüliként veretlen PMFC Dorogon kapott ki.
Elolvasom
Az NB II állása:

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.