Fotó: gyirmotfc.hu
A csakfoci.hu információi szerint a Gyirmótról távozó, 11-szeres válogatott Vass Ádám Nyíregyházán folytathatja pályafutását.
Átigazolási rovatunkban honlapunk is beszámolt róla, hogy a Gyirmót ma (kedden) közös megegyezéssel szerződést bontott Vass Ádámmal, aki 2019 óta 77 tétmérkőzésen lépett pályára a sárga-kékeknél.
A csakfoci.hu információi szerint a 11-szeres válogatott középpályás már meg is találhatta új együttesét, és Vass a szintén másodosztályú Nyíregyháza együttesében folytathatja.
Olvastad már?
NB I: Újra légiósnak állt a Fradi és a Honvéd bajnoka - hivatalos
A Transfermarkt szerint a görög élvonalbeli Levadiakosznál folytatja pályafutását a DVSC-től távozó Gróf Dávid. A klubváltás már hivatalos is lett.
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Nagy bejelentés
A DVSC 2029 nyaráig meghosszabbította Szűcs Tamás szerződését.
DVSC
Rossi segítője érkezett
A magyar válogatott stábtagja, a korábban a KBSC-nél dolgozó Simon László érkezett a Lokihoz.
KTE
A Sepsitől érkezhet középpályás
Próbajátékos a keretnél: a középpályán bevethető Nistor Ákos a héten csatlakozott a munkához, aki legutóbb a Sepsi OSK játékosa volt.