Fotó: Haladás TV
Borvető Áron elöl, Verpecz István hátul hívta fel magára - ellenkező előjellel - a figyelmet.
A Haladás meglepetésre 1-0-s vereséget szenvedett a Nyíregyházától az NB II első tavaszi fordulójában. A találkozón szombathelyi szempontból egy látványos pozitív és negatív jelenet is történt. Utóbbival kezdődött az összecsapás, amikor Borvető Áron öt méterről, szemben a kapuval durván fölé lőtt, ezzel alighanem a forduló helyzetét puskázta el.
Azonban nemcsak ezt, hanem a Hali kapusának, Verpecz Istvánnak a dupla bravúrját is érdemes kiemelni az összecsapásról. A 35 éves játékos előbb Novák Csanád félollózós lövését, majd rögtön ezután Pekár László fejesét védte látványosan.
Átigazolások
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.