Fotó: fradi.hu
Félreérthetetlen megjegyzés érkezett a Ferencváros ukrán válogatott játékosától a közösségi oldalán.
A Bajnokok Ligája-selejtező eddigi mérkőzésein egyszer sem került be a keretbe a Ferencváros ukrán válogatott szélsője, Olekszandr Zubkov, akivel kapcsolatban az elmúlt hetekben rendszeresen arról írnak Ukrajnában, hogy visszakerülhet a Sahtar Doneckhez.
A napokban pedig a 26 éves játékos a közösségi oldalán is egyértelműen jelezte távozási szándékát, igaz utólag törölte a kommentet, az internet azonban nem felejt.
Az ukrán játékost nem éppen irodalmi stílusban találta meg egy szurkoló, aki azt írta az egyik képe alá,
hogy "Takarodj a Ferencvárosból", erre pedig Zubkov így reagált: "Remélem, nemsokára..".
Oleksandr Zubkov responding to hate from a Ferencvaros fan on his latest IG post: pic.twitter.com/0kS2mPCyO8
— Zorya Londonsk (@ZoryaLondonsk) July 31, 2022
Olvastad már?
Váratlan fordulat: A Fradiba vágyó támadó élőben árult el friss részleteket a helyzetéről
Úgy tűnik, Didier Lamkel Zé mégsem igazol Magyarországra, hanem vissza kell térnie klubjához, Belgiumba.
Elolvasom
Átigazolások
MTK
Vasziljevics Hamburgban
A Bundesligában szereplő Hamburg SV-ben folytatja a 16 éves magyar tehetség, Vasziljevics Andrej.
Légiósok
Várják
A Barcelona pozitív jelentéseket kapott a kapusról, Yaakobishvili Áronról, aki jelenleg kölcsönben szerepel a másodosztályú Andorránál.
Utánpótlás
Magyar fiatal a Betisben
Molnár-Bencze Zsombor a Real Betishez igazolt. A magyar U16-os válogatott támadó pályafutását a Mészöly Focisuliban kezdte, tavaly az EF Huesca utánpótláscsapatához került, a sevillai klub most innen szerződtette őt.