A ZTE FC hivatalos közösségi oldalán jelentette be, hogy a Haladástól távozó Gyurján Márton az egerszegieknél folytatja pályafutását.
A 24 éves kapusnak az idény végén járt le a szerződése, és már korábban is tudni lehetett, hogy távozik a szombathelyiektől.
- Gyurján Mártonnal nem tudtunk szerződést hosszabbítani, mert a harmadik számú kapusunk a Bielefeldtől visszatérő, élő szerződéssel rendelkező Kiss Ágoston lesz. Négy kapust pedig nem tudunk foglalkoztatni. Nagyon köszönjük Marcinak, amit a Haladásért tett, sok sikert kívánunk pályafutásához - mondta korábban a haladas.hu-nak Séllei Árpád, a haladás ügyvezető igazgatója.
Gyurján végül a ZTE-hez írt alá, az egerszegiek nem hozták nyilvánosságra, hány éves szerződést kötöttek a hálóőrrel.
A korábbi korosztályos válogatott kapus az előző szezonban 19 bajnokin játszott az NB II-ben és 3 Magyar Kupa-mérkőzésen védett.
Olvastad már?
NB I: A PSV-t is megjárt középpályással erősíthet a ZTE
A csakfoci.hu információi szerint az egyik jelölt a középpálya megerősítésére a legutóbb az NB II-es Győrnél játszó Kun Bertalan lehet.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Ország- után klubváltás
Artúr Musák
Artúr Musák, aki nemrég jelezte, hogy a magyar válogatott helyett inkább Szlovákiát választaná, most klubszinten is váltott.
PMFC
Rutinos támadó érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB III-ban szereplő PMFC, hogy szerződtette a Kozármislenytől távozó Horváth Pétert és kölcsönvette a 21 éves hátvédet, Gregor Zalánt az Ajkától.
Légiósok
Zsóri jövője
Zsóri Dániel magatartásbeli okok miatt nem kap lehetőséget az első csapatnál az UTA Aradnál.