ZTE

NB I: Ausztriából igazolt magyar játékost a ZTE - hivatalos

A Zalaegerszeg bejelentette a legutóbb az osztrák St. Pöltenben futballozó 20 éves balhátvéd, Majnovics Martin leigazolását.
Csakfoci Admin 2021. július 22., csütörtök 11:31
A Zalaegerszeg bejelentette a legutóbb az osztrák St. Pöltenben futballozó 20 éves balhátvéd, Majnovics Martin leigazolását.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. július 22., csütörtök 11:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az NB I-ben szereplő ZTE FC hivatalos honlapján jelentette be, hogy leigazolta a legutóbb az osztrák St. Pölten játékosaként futballozó  Majnovics Martint.

A 2000-es születésű balhátvéd 2014-ben igazolt Sopronból Mattersburgba, majd 2020 októberében igazolt át a szintén osztrák St. Pöltenhez. Itt az elmúlt szezonban 5 bajnokin összesen 95 percnyi lehetőséget kapott az osztrák élvonalban.

Majnovics korábban szerepelt a magyar U17-es, U19-es és U21-es válogatottakban is, utóbbiban legutóbb 2019 őszén lépett pályára.

A Zalaegerszeg jövő vasárnap 17:45-től, a MOL Fehérvár FC ellen kezdi a bajnokság új idényét.

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz