Honvéd: A volt Fradi-edző csábítaná el a csapatkapitányt

A csakfoci.hu információi szerint a ZTE megpróbálja leigazolni a Budapest Honvéd kulcsfiguráját, Batik Bencét.
Nyikes Zoltán 2022. július 26., kedd 19:30
A csakfoci.hu információi szerint a ZTE megpróbálja leigazolni a Budapest Honvéd kulcsfiguráját, Batik Bencét.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. július 26., kedd 19:30

Alapos átalakuláson esett át a Zalaegerszeg kerete a nyár folyamán, az érkezők listáján már egy csapatnyi játékos szerepel. Elképzelhető azonban, hogy az egyik legnagyobb fogás még a következő időszakban fog érkezni Ricardo Moniz együtteséhez.

csakfoci.hu ugyanis úgy értesült, hogy a ZTE kiszemelte a Budapest Honvéd csapatkapitányát, Batik Bencét, akivel a következő napokban tárgyalóasztalhoz is ülnek.

A középhátvéd állítólag Moniz kifejezett kérésére érkezne, a holland edző ugyanis már dolgozott együtt Batikkal még a Ferencvárosnál, így jól ismerik egymást. Érdekesség, hogy az NB I első fordulójának pénteki nyitómeccsén éppen a Honvéd és a ZTE csap össze.

A 28 éves játékos négy évvel ezelőtt hagyta el a Fradit, azóta a Honvéd egyik alapembere és már 141 tétmeccsen húzhatta magára a piros-fekete mezt.

Olvastad már?
NB I: Már kiesőhelyen a Loki, a Fradira hárman is nagyon tapadnak – megmondjuk a “tutit” az eddigi igazolásokról
Átigazolási erősorrend az NB I-ben, avagy így igazoltak eddig a csapatok - tabellával.
Elolvasom
Átigazolások
Ajka
Edzőváltás
Már nem Csábi József az Ajka vezetőedzője.
Csíkszereda
Szabó István
Úgy tudjuk, Szabó István nyártól Csíkszeredán kaphat szerepet.
DVTK
Szakmai stáb
Miloš Bogićević másodedzőként, Filip Jorgić erőnléti edzőként csatlakozott Nebojša Vignjević edzői stábjához Diósgyőrben - jelentette be a klub.
Tovább az összes átigazoláshoz