A csakfoci.hu információi szerint a fehérvári szakmai stáb egyik fontos és már hosszabb ideje a csapatnál dolgozó tagja búcsút int a klubnak.
A csakfoci.hu úgy értesült, hogy Pető Tamás elhagyja a Videotont, így a 2015-től pályaedzőként, majd később megbízott vezetőedzőként is dolgozó stábtag nélkül folytatják a munkát Székesfehérváron.
A magyar válogatottban 1998 és 2002 között 14 alkalommal szerepelt egykori középpályás 2011 és 2012 között játékosmegfigyelőként dolgozott a Vidinél Paulo Sousa szakmai stábjában, majd 2015-től a Videoton pályaedzője lett, később, Bernard Casoni távozása után ideiglenesen megbízták a vezetőedzői feladatok ellátásával is. Hét hétig vezényelt akkor a kispadon.
Pető Horváth Ferenc, Henning Berg, majd Marko Nikolic mellett is dolgozott az edzői stábban, de megbízatása mostantól véget ért a csapatnál.
Átigazolások
Belgrádban folytatja
Abu Fani
A Crvena zvezda hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Mohammed Abu Fanit, aki a Ferencvárostól igazolt a belgrádi klubhoz.
Megvan a Slovan új edzője
Yaya Touré
Yaya Touré lett a Slovan Bratislava vezetőedzője, miután hároméves szerződést kötött a pozsonyi klubbal.
DVSC
Szűcs Portugáliában?
Eldőlt, hogy Szűcs Tamás a nyár folyamán távozik a DVSC-től. A 21 éves, négyszeres válogatott középpályás kapcsán lengyel és portugál érdeklődő is volt - utóbbi liga lehet a végső befutó. (Öltözőn Túl)