Vaskó-gól és gólpassz: Magabiztos győzelemmel kezdte az évet a Vasas

Az angyalföldiek háromgólos győzelmet arattak a Szekszárd felett a 2018-as év első felkészülési mérkőzésén.
Budai László 2018. január 13., szombat 14:49
Szerző: Budai László 2018. január 13., szombat 14:49

Az NB I-es klubok közül elsőként az a Vasas játszott felkészülési mérkőzést, amely az NB III középmezőnyében álló Szekszárd ellen lépett pályára szombat délután. Az angyalföldiek hivatalos honlapjának beszámolója szerint az eső és a csúszós pálya nem könnyítette meg a csapatok dolgát, de így is kidolgoztak több lehetőséget Michael Oenning játékosai. A 39. percben pedig 11-eshez is jutottak, miután a 16-oson belülre betörő Vogyicskát akasztották. A büntetőt Ádám Martin értékesítette (1-0).

A második játékrészben a Vasas tovább növelte előnyét: előbb Vaskó visszaemelt labdáját fejelte a kapuba Burmeister, majd Remili baloldali beadását Vaskó bólintotta a hálóba (3-0). Ezzel ki is alakult a végeredmény.

Felkészülési mérkőzés

Vasas-Szekszárd 3-0 (Ádám 40., Burmeister 62., Vaskó 79.)

Vasas: Kamenár (Póser, 46.) - Burmeister, James (Czingráber, 72.), Benes - Vogyicska, Vida (Ferenczi, 72.), Berecz (Vaskó, 13.), Hangya - Ádám, Pavlov (Király, 53.), Remili

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.