Csütörtökön kezdi meg a felkészülést a Vasas az NB II-es bajnokságra.
Tekintettel arra, hogy Michael Oenning vezetőedzőnek 2018. június 30-án lejáró szerződését az FC vezetése nem hosszabbította meg, így hamarosan új vezetőedzője lesz a csapatnak – olvasható a vasasfc.hu-n.
Tizenkét és fél évig a Vasas FC ügyvezető igazgatójaként tevékenykedő Vancsa Miklós is távozik az FC éléről és a jövőben a Vasas Kubala Labdarúgó Akadémián vállal főszerepet. Ezért a közeljövőben a Vasas FC-nek új ügyvezető igazgatója lesz.
Június 23-án, szombaton 17:00 órakor Putnokon lép pályára a Vasas a Várady Béla Sportközpont avatóján, egy héttel később a Cegléddel mérkőznek az angyalföldiek idegenben.
Átigazolások
Légiósok
Végh Ázsiában?
Állítólag ázsiai klubok figyelik Végh Bencét.
MTK
Vasziljevics Hamburgban
A Bundesligában szereplő Hamburg SV-ben folytatja a 16 éves magyar tehetség, Vasziljevics Andrej.
Légiósok
Várják
A Barcelona pozitív jelentéseket kapott a kapusról, Yaakobishvili Áronról, aki jelenleg kölcsönben szerepel a másodosztályú Andorránál.