A 22. percben Vad II István játékvezető lefújta a mérkőzést, mivel a Szusza stadion reflektorai kialudtak és egy óra alatt sem lehetett kijavítani a hibát.
A bő 20 percbe egy Ramos-helyzet, valamint egy Ristevski-kapufa és egy veszélyes Hangya, valamint James lövés fért bele.
A 22. percben aztán elment a világítás a Szusza stadionban és mivel egy óra várakozás után sem tért vissza, Vad II játékvezető lefújta a találkozót. A hiba kijavítása ugyanis több órát vett volna igénybe, így be kellett szüntetni az összecsapást. A mérkőzést egy későbbi időpontban rendezik meg, természetesen a teljes meccset le kell majd játszani.
Átigazolások
DVSC
Bárány átment
Bárány Donát sajtóhírek szerint átment az orvosi vizsgálatokon a holland ADO Den Haag csapatánál és hamarosan bejelenthetik az érkezését. (NSO)
Kispest-Honvéd
Szerződéshosszabbítás
A Kispest-Honvéd bejelentette, hogy a 18 éves Balázs Teó szerződését 2029 nyaráig meghosszabbították. A fiatal védő az előző idényben két alkalommal is lehetőséget kapott az első csapatban.
Légiósok
Csongvai Áron váltott
Csongvai Áron 2030-ig szóló szerződést írt alá a francia másodosztályú AS Saint-Étienne csapatával.