Szivacski Donát, az U21-es válogatott védője enyhe bokaszalag-sérülés miatt nem állhatott Michael Oenning vezetőedző rendelkezésére a Balmazújváros elleni mérkőzésen.
- Hétfőn a Belgium elleni U21-es találkozó hosszabbításában összerúgtam az ellenfél egy játékosával és pechemre rosszul tettem oda a lábam, így elvitte a bokámat, és egy szalagom megsérült. Az orvosi diagnózis szerint nem történt súlyos sérülés. Ennek ellenére azt javasolták, hogy néhány napig pihentessem, borogassam. Úgy gondolom, a jövő hét közepén már bekapcsolódhatok a csapat edzésébe, és ha fájdalommentes leszek, akár már a felcsútiak elleni szombati bajnokin játékra kész lehetek, ha a mester is úgy gondolja - mondta Szivacski Donát a vasasfc.hu-nak.
Átigazolások
DVTK
Többen távozóban
A DVTK háza táján Mucsányi Miron visszatérhet Újpesthez, Ante Roguljic szintén távozhat, két saját nevelésű fiatal kölcsönadását pedig a több játékidő érdekében fontolgatják. (Öltözőn Túl)
Fradi
Varga Barnabás
Az AEK Athén cáfolta a Varga-átigazolásról szóló híreket.
Újpest
Admir Hamzagic
Admir Hamzagic távozott a Herthától, Újpesten folytatja pályafutását Szélesi Zoltán stábjában.