Már szombaton elkezdődik a Merkantil Bank Liga 19. fordulója.
A második helyen álló ZTE, azt a Vasast fogadja, amely Szanyó Károly kinevezése után 5-1-re legyőzte a Ceglédet.
- Nehéz meccs lesz, hiszen a Zalaegerszeg egy jó csapat, nem véletlenül áll a tabella második helyén. Az a feladatunk, hogy bebizonyítsuk, nekünk is ott a helyünk. Amikor elvállaltam a munkát, azt mondtam, hogy a hátralévő idei négy bajnoki meccsből hozzuk ki a maximumot, a Cegléd ellen sikerült, ez a célunk szombaton is. Az 5-1-es sikerből lehet erőt és önbizalmat meríteni – mondta Szanyó a vasasfc.hu-nak.
A két csapat eddig négyszer találkozott az NB II-ben és mindannyiszor a Vasas tudott nyerni.
A mérkőzés 17 órakor kezdődik a ZTE Arénában.
Átigazolások
Szentlőrinc
Új középpályás
A Szentlőrinc bejelentette, hogy Pálfalvi Roland az elkövetkező idényt náluk tölti, miután az ETO kölcsönadta a fiatal középpályást.
Békéscsaba
Támadó érkezett
Békéscsabán folytatja pályafutását a Vasas labdarúgója, Horváth Szabolcs. A 20 éves támadó az előző idényben kölcsönben játszott az NB II-es BVSC-Zuglóban.
Elakadtak az egyeztetések
Gulácsi Péter
A Villarreal Gulácsi Pétert szeretné szerződtetni, ám Leipziggel folytatott tárgyalások a vártnál lassabban haladnak.