Fotó: facebook.com/szegedifutball
Honlapunk információi szerint Kovács Milán és Viczián Ádám is távozhat a Vasastól, mindkét játékos iránt több csapat érdeklődik.
A csakfoci.hu információi szerint könnyen elképzelhető, hogy két játékos is távozik az NB I-be visszajutott Vasasból.
Honlapunk úgy értesült, hogy az előző szezont a Szeged-Csanád Grosics Akadémiánál töltő Kovács Milánnak több kérője is van. Úgy tudjuk, hogy a 22 éves játékos akár még tovább maradhat a szegedieknél, de rajtuk kívül az NB I-ből kiesett Gyirmót FC Győr is szívesen látná a középpályást.
Távozhat továbbá a 27 éves védő, Viczián Ádám, akit a Diósgyőri VTK és az ETO FC Győr is kiszemelt. Viczián az elmúlt idényben kevés játéklehetőséghez jutott, csupán hat NB II-es mérkőzésen lépett pályára.
Olvastad már?
Visszatérhet a Vidihez a fontos gólokat szerző magyar támadó
Honlapunk információi szerint a Budafokon remek félidényt zárt Szabó Levente nyáron visszatérhet a MOL Fehérvárhoz.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Csóka távozik
A Zalaegerszeg közös megegyezéssel szerződést bontott Csóka Dániellel. Bár a belső védő megállapodása 2027 nyaráig szólt volna, a döntés értelmében mostantól szabadon igazolhatóként válthat klubot.
AEK Athén
Marko Nikolic
A korábbi sajtóhíreknek megfelelően a Varga Barnabást is foglalkoztató AEK Athén két évvel, - 2029-ig - meghosszabbította Marko Nikolic szerződését.
Banská Bystrica
Szánthó és Polievka
Közös csapatban köthet ki Szánthó Regő és Róbert Polievka.