A drukkerek elbeszélgettek a játékosokkal a 6-0-ra elveszített, Ferencváros elleni derbit követően.
A csakfoci.hu információi szerint az Újpest szurkolótáborának tucatnyi tagja jelent meg a lila-fehérek csütörtök délelőtti edzésén. Felbukkanásukat követően félbeszakították néhány percre a tréninget és a drukkerek elbeszélgettek a futballistákkal a hétvégén történtekről, illetve a folytatásról.
Mint ismeretes, az Újpest vasárnap 6-0-ra kapott ki hazai pályán az örök rivális FTC-től, a mérkőzést követően pedig a tábor levetette a mezt a játékosokkal, akik eleget is tettek a felszólításnak.
A IV. kerületi gárda 7 forduló után sereghajtó az NB I-ben és a hétvégén szomszédvári rangadót vív majd a Vasassal.
Olvastad már?
Az Újpest fekete vasárnapjának mérlege: 0-11 - videó
Nem csak a Ferencváros elleni NB I-es derbi sikerült rosszul a lila-fehéreknek.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Steven Vanharen
Steven Vanharen lett a Maccabi Tel-Aviv sportigazgatója.
Karcag
Szakály Péter
Szakály Péter lett az NB II-es Karcagi SC új sportigazgatója.
ETO
Szakítás
A csakfoci.hu keddi hírének megfelelően távozik Győrből Steven Vanharen, az ETO FC belga sportigazgatója.