Újpest: Visszatért a középpálya motorja, de csak nyárig marad - hivatalos

Onovo 2018-tól 2021 nyaráig 127 tétmérkőzésen lépett pályára Újpesten, most pedig a tavaszi szezonra visszatért.
Nyikes Zoltán 2022. február 14., hétfő 14:42
Onovo 2018-tól 2021 nyaráig 127 tétmérkőzésen lépett pályára Újpesten, most pedig a tavaszi szezonra visszatért.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. február 14., hétfő 14:42

Az Újpest FC a hivatalos oldalán jelentette be, hogy a több játéklehetőség reményében

visszatért a klubhoz Vincent Onovo, aki kölcsönbe érkezett a tavaszi szezonra a Megyeri útra.

– Nagyon boldog vagyok, hogy újra itt lehetek. A csapat minden meccsét követtem, azután is, hogy eligazoltam, mert attól, hogy elmentem, még nem jelenti azt, hogy a szívem ezen részét hátra hagytam volna. Úgy érzem, hogy jó formában vagyok, szerintem gyorsan fogok tudok alkalmazkodni az új játékrendszerhez, az új vezetőedző elképzeléseihez – nyilatkozta a klubhonlapon Onovo.

A nigériai középpályás korábban három és fél éven keresztül játszott a negyedik kerületieknél, amelytől tavaly nyáron igazolt el a Randershez. A dán csapatban összesen 14 tétmérkőzésen lépett pályára.

Olvastad már?
A Loki Kazahsztánból igazolhat jól ismert támadót - hazai átigazolási hírek
A csakfoci.hu legkedveltebb rovatában ismét az NB I, az NB II és légiósainkat érintő piaci híreket gyűjtjük egy csokorba Nektek. Cikkünk folyamatosan frissül. Nézz vissza naponta többször is!
Elolvasom
Átigazolások
Honvéd
Kiderült a spanyol edző neve
A Honvéd kispadjára az egyik esélyes név Pablo Alfaro, aki március óta a Gimnàstic vezetőedzője.
ETO / Puskás Akadémia
Borbélyékat ajánlgatják
Ki válthatja Vladimir Weiss-t a Slovan kispadján? - NB I-es jelöltek is lehetnek.
Honvéd
Feczkó sorsa függőben

Fórizs Sándor sportigazgató Feczkó Tamás jövőjéről, valamint az élvonalra tervezett kereterősítésről is beszélt.

Tovább az összes átigazoláshoz