Újpest: Kérdésessé vált a csapatkapitány játéka a Kisvárda ellen

Kérdésessé vált, hogy pályára léphet-e a Kisvárda elleni bajnoki mérkőzésen Litauszki Róbert, az Újpest rutinos hátvédje, miután a Paks elleni szombati mérkőzésen megsérült.
Csakfoci Admin 2019. augusztus 21., szerda 17:41
Kérdésessé vált, hogy pályára léphet-e a Kisvárda elleni bajnoki mérkőzésen Litauszki Róbert, az Újpest rutinos hátvédje, miután a Paks elleni szombati mérkőzésen megsérült.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. augusztus 21., szerda 17:41

Az Újpest csapatkapitányát, Litauszki Róbertet a 39. percben kellett lecserélni, valószínűleg combizomsérülést szenvedett. Helyette Dzenan Burekovic állt be.

"5-ös számú kiváló labdarúgónk combizmával vannak gondok, így a Kisvárda elleni pályára lépése kérdésessé vált, lehet, hogy nem tud majd Nebojsa Vignjevic rendelkezésére állni." – olvasható az Újpest közösségi oldalán közzétett rövid közlemény.

A lila-fehérek szombaton a Kisvárdához látogatnak az OTP Bank Liga 4. fordulójában, majd a válogatott szünetet megelőzően a Honvéddal játszanak rangadót augusztus 31-én. Az Újpest négy ponttal a hatodik helyen áll a tabellán.

Átigazolások
Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.
Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.
Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.
Tovább az összes átigazoláshoz