Újpest: "Hosszú, fájdalmas műtéten vagyok túl" - ennyit kell kihagynia Simon Krisztiánnak

Az NB I-ben 3. helyen álló Újpest labdarúgója, Simon Krisztián még a 23. fordulóban szenvedett térdsérülsét. A 26 éves játékost sikeresen megműtötték Belgiumban, így hazarepülhet az Újpesthez, hogy elkezdje a rehabilitációját.
Csakfoci Admin 2018. március 27., kedd 18:16
Az NB I-ben 3. helyen álló Újpest labdarúgója, Simon Krisztián még a 23. fordulóban szenvedett térdsérülsét. A 26 éves játékost sikeresen megműtötték Belgiumban, így hazarepülhet az Újpesthez, hogy elkezdje a rehabilitációját.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. március 27., kedd 18:16

Az Újpest 26 éves középpályása, Simon Krisztián az NB I. 23. fordulójában, a Paks ellen gól nélküli döntetlenre végződő mérkőzésen szenvedett térdsérülést. A lila-fehérek játékosának két és fél év alatt harmadik alkalommal szakadt el a keresztszalagja. Simon sérült testrészét a napokban megműtötték Belgiumban, és a beavatkozás sikeres volt.

Hosszú, fájdalmas műtéten vagyok túl, de most már mondhatom, jobban vagyok. Némi jó dolog a rosszban, hogy a porcom és az egyéb szalagjaim nem sérültek meg, így a keresztszalagomon kívül mást nem kellett megműteni. Az orvosok sikeresnek mondták a beavatkozást, így nincs ok az aggodalomra. – mondta a klub honlapjának Simon.

Hozzátette: egy ilyen fajta sérülés 6-8 hónapos felépülési időt igényel, ami nagyban függ a rehabilitációtól, amit már szerdán el fog kezdeni az Újpestnél.

 

Átigazolások
Fradi
Kodro helyzete
Az FTC kölcsönjátékosa, Kenan Kodro lehetséges spanyolországi jövőjéről írtak cikket Spanyolországban.
Diósgyőr
Acolatse nagy transzfere
Vladimir Radenkovic reméli, hogy ha elviszik a szárnyaló Elton Acolatsét, akkor olyan összegért teszik meg, amiből 2-3 hasonló képességű játékost tud majd hozni a klub.
Ferencváros
Magyar edző kaphat fontos pozíciót
A 2001-es bajnokcsapat tagja, Tóth Mihály komoly feladatot kaphat a Ferencvárosnál.
Tovább az összes átigazoláshoz