Fotó: www.ujpestfc.hu

Újpest: Döntöttek a szurkolók, megvan az elmúlt 30 év álomcsapata

Az 1989-2019-ig tartó időszakból olyan korábbi játékosok is helyet kaptak a Dream Teamben, mint például Véber György, Urbán Flórián, vagy éppen Kabát Péter.
Nyikes Zoltán 2019. január 28., hétfő 17:28
Fotó: www.ujpestfc.hu
Az 1989-2019-ig tartó időszakból olyan korábbi játékosok is helyet kaptak a Dream Teamben, mint például Véber György, Urbán Flórián, vagy éppen Kabát Péter.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. január 28., hétfő 17:28

Véget ért a szavazás az Újpest FC hivatalos oldalán, amely így közzétette, hogy a szurkolók voksai alapján mely játékosok kerültek be az álomcsapatba az elmúlt harminc évet (1989–2019) figyelembe véve.

A kezdőcsapatot a Balajcza Szabolcs – Urbán Flórián, Fehér Csaba, Sebők Vilmos, Szlezák Zoltán – Véber György, Erős Károly, Tóth Norbert – Kovács Zoltán, Rajczi Péter, Kabát Péter tizenegy alkotja, míg a kispadra Brockhauser István, Korcsmár Zsolt, Litauszki Róbert, Enisz Bardi, Kozma István, Eszenyi Dénes és Bácsi Sándor fért oda.

A Dream Team vezetőedzője Mészöly Géza lett.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Szolnok
Változások a 11-0 után
Horváth Csaba és segítője Ulvicki Attila távozik a NB III-as csapat éléről, de maradnak a klubnál. A Tisza Kálmán-Lengyel Béla játékos-edző páros vette át a helyüket.
Sepsi
László Csaba lehet az edző
Az idény végéig László Csaba lehet a román élvonal 14., kieséses osztályozós helyén álló Sepsi új vezetőedzője. Mellette Kulcsár László felelne a csapat felkészítéséért. (NSO)
Kisvárda
Utolsó esélyek
Révész Attila az utolsó fordulóban megadja az esélyt a kevesebbet játszóknak, hogy a jövő évi keret kialakítása "az igazságosság elvével történjen".
Tovább az összes átigazoláshoz