A pirotechnikai eszközöket már a meccs közben is a pályára dobáló Újpest-drukkereket fújták le porral oltóval a biztonsági emberek Zalaegerszegen.
A rendezők így akadályozták meg, hogy átmásszanak a kerítésen az újpestiek a szintén dobáló hazai szurkolók közé a szombati mérkőzés (1-0) után. A vendégszektor előtt a rohamrendőrök is megjelentek. Az M4 Sport videója.
Olvastad már?
Újpesten a kapitány akadt ki: "Ez botrányos, hetek, hónapok óta tudjuk, mi a probléma"
A lila-fehérek csapatkapitánya, Csongvai Áron szerint semmi nem működött Zalaegerszegen és hiába tudják, mi a legfőbb gond, nem tudnak rajta változtatni.
Elolvasom
Átigazolások
Belgrádban folytatja
Abu Fani
A Crvena zvezda hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Mohammed Abu Fanit, aki a Ferencvárostól igazolt a belgrádi klubhoz.
Megvan a Slovan új edzője
Yaya Touré
Yaya Touré lett a Slovan Bratislava vezetőedzője, miután hároméves szerződést kötött a pozsonyi klubbal.
DVSC
Szűcs Portugáliában?
Eldőlt, hogy Szűcs Tamás a nyár folyamán távozik a DVSC-től. A 21 éves, négyszeres válogatott középpályás kapcsán lengyel és portugál érdeklődő is volt - utóbbi liga lehet a végső befutó. (Öltözőn Túl)