"Ámokfutás, a belga rombolni akar" - a polgármester is kiakadt az új Újpest-címeren

Wintermantel Zsolt polgármester szerint nem tisztelik az Újpest "családját".
Budai László 2017. július 4., kedd 13:10
Wintermantel Zsolt polgármester szerint nem tisztelik az Újpest "családját".
Szerző: Budai László 2017. július 4., kedd 13:10
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az Újpesti Torna Egylet és az Újpest szurkolói után IV. kerület polgármestere, Wintermantel Zsolt is kiakadt az Újpest FC címerváltoztatásán. A politikus szerint az egész ügynek a rombolás a célja.

Senki sem támogatja, silány munka, ráadásul nincs joga hozzá. A belga mégis lecserélte a címert. Most már teljesen világos, rombolni akar! Rombolni közösséget, rombolni jelképet, rombolni tradíciót! Nem tiszteli az Újpestiek nagy családját! Arra kérem az UTE-t, minden lehetséges jogi eszközzel lépjen fel ezen ámokfutás ellen.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz