Nagy veszteség Újpesten: idén már biztosan nem védhet a kapus

Három játékos már visszatérhetett az Újpest csapatához, Banai Dávid és Yohan Croizet azonban legközelebb csak 2023-ban léphet pályára.
Póczik Dávid 2022. október 26., szerda 16:49
Három játékos már visszatérhetett az Újpest csapatához, Banai Dávid és Yohan Croizet azonban legközelebb csak 2023-ban léphet pályára.
Szerző: Póczik Dávid 2022. október 26., szerda 16:49

Az NB I-ben szereplő Újpest FC labdarúgócsapata hivatalos oldalán jelentette be, hogy a csapat kapusa, Banai Dávid legközelebb a tavaszi szezonban léphet csak pályára.

A 28 éves kapus az első fordulókban a kezdőcsapat tagja volt, de a Ferencváros elleni, 6-0-s vereséggel végződött mérkőzés előtt megsérült. Azt a találkozót még bokaficam miatt hagyta ki, azonban utána a vállízülete sérült meg, ezért nem szerepelhetett a lilák legutóbbi találkozóin. A klubhonlap tájékoztatása szerint Banai jól reagált a kezelésekre, azonban még így is hosszú kihagyás vár rá. Rajta kívül Yohan Croizet sem léphet pályára idén. A francia támadó jelenleg a rehabilitációját végzi nyári keresztszalag-szakadása után.

Két másik sérült, Giuseppe Borello és Fernand Gouré már visszatért, így ők Milos Kruscic rendelkezésére állhatnak a DVSC elleni hétvégi bajnokin. Mellettük Lirim Kastrati is teljes értékű edzésmunkát végez már. A koszovói jobbhátvéd még a Fradi elleni bajnokin sérült meg.

Olvastad már?
A ZTE közleményben reagált Moniz büntetésére: "A játékosok és a klub munkatársai is a vezetőedző mellett állnak"
Dragóner Attila sportigazgató bízik benne, hogy megerősödve kerülnek ki a jelenlegi helyzetből.
Elolvasom
Átigazolások
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Újpest
Fehér Csaba az UP élén
A klub korábbi bajnok labdarúgója, Fehér Csaba veheti át az utánpótlás irányítását a lila-fehéreknél.
Tovább az összes átigazoláshoz