Nagy hír a leukémiával kezelt Lázár Bencéről - közlemény

Egy év kihagyás után visszatért a Sport TV képernyőjére Lázár Bence.
Dudás Gábor 2016. október 16., vasárnap 19:43
Egy év kihagyás után visszatért a Sport TV képernyőjére Lázár Bence.
Szerző: Dudás Gábor 2016. október 16., vasárnap 19:43
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

"Az Újpest korábbi futballistája pályafutása kényszerű befejezése után, mintegy másfél évvel ezelőtt kezdett el szakértőként dolgozni a Sport TV-ben, elsősorban a spanyol labdarúgással kapcsolatos műsorokban. A szerkesztőség gyorsan megkedvelte vidám természete és elképesztő szakértelme miatt, ám hamarosan nagyon rossz hírt kaptunk: egy szörnyű betegség miatt Bence tartós orvosi kezelésre szorult.

Tartottuk vele a kapcsolatot, és mindig bíztunk a visszatérésében, ami végre eljött: a vasárnap esti Villarreal - Celta Vigo találkozón Bence újra megjelent a képernyőn, ráadásul az egyik legjobb barátja, Petur Andris által vezetett műsorban.

Isten hozott, Bence!" – olvasható a Sport TV közleményében.

Átigazolások
Nyíregyháza
Megtartották volna Tijanit, de nem bírta a pénztárcájuk
Muhamed Tijanit és Meldin Dreskovicst is megtartotta volna a Nyíregyháza, ám a számok nem a Szpari mellett álltak.
Légiósok
Balogh Botond
Sajtóhírek szerint Balogh Botond távozik a Parmától, miután megegyezett az olasz klub és a török Kocaelispor.
Honvéd
Varga Kevin
A hírek szerint Varga Kevin a nyári átigazolási időszakban távozhat a Budapest Honvéd csapatától. A 14-szeres magyar válogatott támadó januárban, Nyíregyházáról érkezett Kispestre. (Öltözőn Túl)
Tovább az összes átigazoláshoz