Egy év kihagyás után visszatért a Sport TV képernyőjére Lázár Bence.
"Az Újpest korábbi futballistája pályafutása kényszerű befejezése után, mintegy másfél évvel ezelőtt kezdett el szakértőként dolgozni a Sport TV-ben, elsősorban a spanyol labdarúgással kapcsolatos műsorokban. A szerkesztőség gyorsan megkedvelte vidám természete és elképesztő szakértelme miatt, ám hamarosan nagyon rossz hírt kaptunk: egy szörnyű betegség miatt Bence tartós orvosi kezelésre szorult.
Tartottuk vele a kapcsolatot, és mindig bíztunk a visszatérésében, ami végre eljött: a vasárnap esti Villarreal - Celta Vigo találkozón Bence újra megjelent a képernyőn, ráadásul az egyik legjobb barátja, Petur Andris által vezetett műsorban.
Isten hozott, Bence!" – olvasható a Sport TV közleményében.
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.