Kórházba került Törőcsik András 45-szörös válogatott egykori labdarúgó, az Újpest ikonja.
Az Újpest legendájánál egészségi probléma jelentkezett, ezért kellett befeküdnie a klinikára - írja a Blikk.
- Pénteken került be a kórházba egy korábbi betegsége miatt. Egyelőre nem tudom, hogy van. Sajnos a koronavírus-járvány leterheli az intézményt, a pandémia miatt nehéz információhoz jutni – mondta a lapnak Törőcsik Éva, a volt labdarúgó nővére.
A 65 éves, egykori 45-szörös válogatott Törőcsik Andrást évek óta Budakeszin, a Honvéd Rehabilitációs Intézetben ápolják, korábban két agyműtéten is átesett.
Átigazolások
ETO
Ő az egyik edzőjelölt
A Csakfoci információi szerint az eddigi másodedző, Bernd Thijs az egyik jelölt az ETO FC vezetőedzői posztjára, amely a Ferencvároshoz igazoló Borbély Balázs távozásával üresedett meg.
Eger
Edzőváltás
Az NB III Észak-Keleti csoportjának 10. helyén végzett Eger SE hivatalosan bejelentette, hogy a klub nem hosszabbítja meg Simon Antal vezetőedző nyáron lejáró szerződését.
DVSC
Dzsudzsák bejelentése
A DVSC csapatkapitánya, Dzsudzsák Balázs nyilatkozott várható sorsáról.