Filip Pajovic a lila-fehérek legújabb szerzeménye.
Az Újpest hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette Filip Pajovicot, aki legutóbb a szerb Cukaricki alkalmazásában volt.
A 23 esztendős kapus nagyon fiatalon, mindössze 17 évesen érkezett hazánkba, a Videotonhoz, majd később kölcsönben a Puskás Akadémiánál is szerepelt, igaz, mindkét helyen csak néhány találkozó jutott neki az NB I-ben.
A legutóbbi szezonra elhagyta Magyarországot, és a Cukaricki játékosa volt, itt hat szerb bajnokit védett végig.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Gulácsi Péter
Gulácsi Péter jövő nyáron lejáró kontraktusát meghosszabbíthatják az RB Leipzignél.

PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.