Megegyezett edzőjével Enis Bardhi, hogy nem lép pályára a Paks elleni nyitóbajnokin.
A vezetőedzővel, Nebojsa Vignjeviccsel történt egyeztetés után maradt ki az Újpest Paks elleni keretéből Enis Bardhi.
Az M4 Sport beszámolója szerint egy "nagyon komoly érdeklődő" vinné a macedón válogatott játékost, ezért nem lép pályára a 21 éves futballista a Paks elleni találkozón.
Mint korábban beszámoltunk, Bardhit több külföldi klubbal (Dortmund, Stuttgart, Levante, Dinamo Zagreb) is hírbe hozták, nagy esély van a távozására, ezt erősítik meg a most történtek is.
Élőben a Paks - Újpest bajnoki itt!
Átigazolások
Légiósok
Sallói új szerződése
A Toronto FC hivatalosan bejelentette, hogy szerződést hosszabbított Sallói Dániellel, aki így a 2027-es MLS-szezon végéig marad a klubnál, a megállapodás pedig egy további idényre szóló opciót is tartalmaz.
ZTE
Eladás klubrekordért
Hivatalossá vált, hogy klubrekordot jelentő összegért értékesítették az MLS-be Diego Borgest, aki mindössze hat bajnokit játszott a Zete színeiben.
Szentlőrinc
Visinka távozott
A klub hivatalos honlapján jelentette be, hogy Visinka Ede vezetőedzővel közös megegyezéssel szerződést bontottak.