Jobb a szerb bajnokság, mint az NB I - mondja az Újpest csatára

Nemanja Andric szerint a magyar bajnokság nyitottabb, mint a szerb.
Mokány Lajos 2017. május 3., szerda 19:15
Nemanja Andric szerint a magyar bajnokság nyitottabb, mint a szerb.
Szerző: Mokány Lajos 2017. május 3., szerda 19:15

A klubja honlapján kérdezték a szurkolók az Újpest támadóját. A lila-fehérek csatárát arról is faggatták, melyik bajnokság az erősebb: a magyar vagy a szerb.
- Elég nehéz kérdés, talán a szerb. Az ottani foci teljesen más stílusú, de talán valamivel erősebb, sokkal zártabb, védekezőbb stílusú, mint a magyar társa, ami sokkal nyitottabb játékra épül - mondta Nemanja Andric, aki a beilleszkedési nehézségekről a következőket mondta.
- Az első félév elég kemény volt számomra, teljesen más életritmus várt itt rám, mint Belgrádban. Miután hozzászoktam az itteni, nyugodtabb életvitelhez, sokkal jobban tudtam a futballra is koncentrálni.

Az NB I-en már jó pár alkalommal eredményes csatár beszélt a kedvenc újpesti góljairól is.
- Két ilyen találatom is van itt Újpesten, idegenben a Ferencvárosnak lőtt gólomra gondolok vissza nagyon szívesen, amelyet tavaly áprilisban szereztem. Talán ennél is kellemesebb élmény volt a Szusza Ferenc Stadionban szerzett gólom, amelyet a DVTK ellen lőttem tavaly márciusban.

 
Átigazolások
Újpest
Mudražija lehet a kiszemelt
A tavaly remek idényt produkáló, de a Dinamóba szerződése óta csak a kispadon ücsörgő Robert Mudražijával hozták szóba a lilákat Horvátországban.
DVSC
Bárány Donát
"Sokan érdeklődtek irántam nyáron, de kevés konkrét ajánlat érkezett. Valóban szívesen kipróbálnám magam külföldön, ez az egyik célom" - a debreceni Bárány Donát a bunteto.com-nak.
Ferencváros
Tóth Alex
"Európa legkomolyabb klubjai állnak sorban érte, az átigazolása legkésőbb a nyáron bekövetkezik" - Tóth Alex ügynöke, Papp Bence a Mandinernek.
Tovább az összes átigazoláshoz