Így emlékeztek Újpesten Lázár Bencére – fotók, videó

Az Újpest játékosai, edzői és szurkolói is megemlékeztek a héten elhunyt Lázár Bencére a Haladás elleni mérkőzés előtt és közben.
Privacsek András 2018. február 25., vasárnap 10:36
Az Újpest játékosai, edzői és szurkolói is megemlékeztek a héten elhunyt Lázár Bencére a Haladás elleni mérkőzés előtt és közben.
Szerző: Privacsek András 2018. február 25., vasárnap 10:36

Az Újpest játékosai, valamint Nebojsa Vignjevic vezetőedző „Sosem feledünk, Bence!” feliratú pólóban vonultak ki a pályára a Haladás elleni mérkőzésre. A szurkolók pedig egy hatalmas molinóval emlékeztek a csapat korábbi játékosára, aki csütörtökön hunyt el.

Litauszki Róbert a könnyeivel küszködött:

Átigazolások
MTK
Kooperáció
Csucsánszky Zoltán és Ebot Martin mellett első körben László Krisztiánt, Szolár Dávidot és Mikolay Timóteust is érinti a Kozármislennyel kötött kooperációs megállapodás.
Fradi
Ajánlat Bolláért
A Sky Sport Austria írta meg, hogy az FTC ajánlatot tett a Rapid Wiennek Bolla Bendegúzért, de az osztrák klub elutasította azt, és nem is tervezi télen elengedni a játékost.
KTE/Vasas
Banó-Szabó a riválisnál
A Kecskemét alapembere, Banó-Szabó Bence a feljutási harcban nagy rivális Vasasnál folytatja pályafutását - még pikánsabb azonban, hogy majd csak a nyártól.
Tovább az összes átigazoláshoz