Újpest: Elhunyt a bombagóljairól ismert ezüstérmes válogatott középpályás

Az Újpest színeiben kupagyőzelmet is ünneplő játékos két nappal születésnapja előtt távozott el.
Csakfoci Admin 2019. január 20., vasárnap 10:21
Az Újpest színeiben kupagyőzelmet is ünneplő játékos két nappal születésnapja előtt távozott el.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. január 20., vasárnap 10:21
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Sajnos rossz hírt kell közölnünk a hét utolsó napján, elhunyt életének 57. évében egykori játékosunk, a bombagóljairól is ismert Rostás Sándor - adta hírül az Újpest FC hivatalos Facebook-oldalán.

A lilák néhai középpályása hónapok óta kórházi kezelésre szorult, egy alkalommal vért is kellett gyűjteni a részére. Két nappal január 21-i születésnapja előtt távozott el.

Rostás 1985 és 1988 között játszott Újpesten, a klub színeiben bajnoki ezüst- és bronzérmesnek, illetve kupagyőztesnek mondhatja magát. Az 1987-es Lengyelország elleni, 5-3-ra végződő Európa-bajnoki selejtező mérkőzésen a magyar válogatottban is bemutatkozhatott a bombagóljairól ismert játékos.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz