Fontos lépés az Újpest stadionügyében

A létesítmény megkapta a használatbavételi engedélyt.
Budai László 2017. február 10., péntek 17:05
A létesítmény megkapta a használatbavételi engedélyt.
Szerző: Budai László 2017. február 10., péntek 17:05
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Szusza Ferenc Stadion megkapta a használatbavételi engedélyt, így fontos lépés történt az Újpest hosszú ideje húzódó stadionügyében. Az erről szóló dokumentumot Wintermantel Zsolt, Újpest polgármestere osztotta meg a Facebookon.

Ez persze még nem jelenti azt, hogy a lila-fehérek máris visszatérhetnének otthonukba. Igaz, már „csak” két lépés van hátra: egyrészt a futballcsapatot működtető kft.-nek meg kell állapodnia a létesítmény jelenlegi vagyonkezelőjével és üzemeltetőjével, a Nemzeti Sportközpontokkal, továbbá az MLSZ-nek jóvá kell hagynia a stadiont élvonalbeli mérkőzések megrendezésére.

Az újpestiek jelen állás szerint továbbra is Kecskeméten játsszák majd tavaszi hazai mérkőzéseiket.

Az újpesti stadionügyről nemrégiben itt írtunk részletesen - kattints!

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz