Az Újpest eladta legdrágább játékosát - hivatalos

A macedón válogatott futballista aláírt a spanyol élvonalbeli Levante együtteséhez.
Budai László 2017. július 17., hétfő 15:13
A macedón válogatott futballista aláírt a spanyol élvonalbeli Levante együtteséhez.
Szerző: Budai László 2017. július 17., hétfő 15:13
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A spanyol élvonalbeli Levante hivatalos honlapján jelentette be, hogy mindenben megegyezett az Újpesttel Enis Bardhi szerződtetése kapcsán. A macedón válogatott játékos 3+2 éves szerződést kötött a valencia egyesülettel.

Bardhit holnap jelentik be a sajtó képviselői előtt is. A Levante nem közölte, hogy milyen összeget adott a futballistáért.

Bardhit a Levante mellett korábban a Dinamo Zagrebbel, a Sahtar Donyeckkel, a Stuttgarttal és a Dortmunddal is szóba hozták.

A 22 éves támadó 700 ezer eurós értékével a lila-fehérek legdrágább futballistája volt.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz