Egy érdekes jelent miatt állt a játék rövid ideig a szombati Újpest-Bp. Honvéd rangadó (1-0) második félidejének hajrájában.
A vendégek a 85. percben hármas cserét hajtottak végre, de nem teljesen pontosan: a három cserejátékos – Cips Dominik, Naser Aliji és Nagy Gergő – pályára lépett, de eközben csak ketten hagyták el a játékteret, így 11 mezőnyjátékossal állt fel egy ideig a kispesti gárda.
Végül kapcsolt a játékvezető is, aki megvárta, míg az ugyancsak lecserélésre került, de a pályán ragadt Gazdag Dániel is lekocogott a kispadhoz.
Olvastad már?
NB I: A Magyar Kupa-győztes elleni sikerrel mutatkozott be az Újpest új edzője – videó
Rendkívül fontos három pontot zsebelt be az Újpest, amely Novothny Soma fejesgóljával győzte le a Budapest Honvédot.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.