Jonathan Heris már közel áll a visszatéréshez, Kecskés Ákos először az Újpest NB III-as csapatában lép pályára.
- Pontosan még nem tudom mikor térhetek vissza a csapathoz, egyelőre még nem vagyok 100%-os állapotban - kezdte Kecskés Ákos, az ujpestfc.hu-nak. - Rengeteget edzek és külön munkát is végzek, de úgy érzem, még kell egy kis idő, hogy minden rendben legyen.
A korosztályos válogatott játékos az NB I-es küzdelmekben még nem vesz részt, hétvégén azonban NB III-as együttes soraiban már pályára lépett.
- Jobb már a lábam, de még korántsem tökéletes – mondta Jonathan Heris. - Ezen a héten még külön foglalkozásokon veszek részt, speciális edzésekkel, de úgy gondolom, a Fradi ellen már bevethető állapotban leszek – zárta a belga védő.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Szentlőrinc
Többen távoznak a csapattól
10 játékos, többek közt Szekszárdi Tamás, Novák Zsombor, Hajdú Roland, Lakatos Márk és Sebestyén Bálint távozását jelentette be az NB II-ben szereplő Szentlőrinc.

MTK
Kosznovszky Angliába igazol
Polyák Balázs, az MTK klubmenedzsere megerősítette, hogy Kosznovszky Márk Angliába igazol, Kata Mihály iránt pedig érdeklődők vannak.

Újpest
Portugál balhátvédet igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az Újpest, hogy szerződtette a román élvonalbeli Hermannstadtól Tiago Goncalvest.