Újpest: Kétszeres horvát válogatott támadóval erősítettek – hivatalos

Igaznak bizonyultak a csakfoci.hu információi: a lila-fehéreknél folytatja pályafutását a Puskás Akadémiától távozó csatár.
Nyikes Zoltán 2019. szeptember 6., péntek 11:21
Igaznak bizonyultak a csakfoci.hu információi: a lila-fehéreknél folytatja pályafutását a Puskás Akadémiától távozó csatár.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. szeptember 6., péntek 11:21
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hivatalossá vált, amit a csakfoci.hu napokkal ezelőtt már előre jelzett:

az Újpest FC-ben folytatja pályafutását a Puskás Akadémiától távozó kétszeres horvát válogatott támadó, Antonio Perosevic.

A középcsatár poszton bevethető labdarúgó legutóbb a 2017/2018-as idényben lépett pályára Magyarországon, akkor a felcsútiak színeiben 22 (17-szer kezdett, 5 meccsen csere volt) bajnokin 2 találatot szerzett és 3 gólpasszt jegyzett. Ezen kívül a Magyar Kupa sorozatban 8 összecsapáson 5-ször volt eredményes.

– Nagyon örülök, hogy ide igazolhattam, mivel az Újpest egy nagymúltú csapat, amely kiváló szurkoló táborral rendelkezik. Bízom benne, hogy a kemény munkának köszönhetően a dobogón fogunk végezni a bajnokság végén  – nyilatkozott a klubhonlapnak a 11-es mezszámot választó Perosevic a papírmunkát követően.

Átigazolások
DVSC
Szűcs Tamás ára
Makray Balázs cégvezető szerint túlzóak voltak azok a hírek, amelyek szerint Szűcs Tamásért 2,5 millió eurót kapott a Loki.
Karcag
Vida távozik
Egy szezon után távozik az NB II-es csapattól a gárda 6-szoros magyar válogatott játékosa, Vida Máté, aki nyolc bajnokin és két kupameccsen játszott a Karcagban.
Légiósok
Fenyő Leonard is váltott
Német-magyar játékossal erősödött a Bundesliga 2-ben szereplő Darmstadt U21-es együttese, amely szerződtette Fenyő Noah öccsét, Fenyő Leonardot.
Tovább az összes átigazoláshoz