Szivics bekeményített: "Kevés minőségi játékosunk van" - a teljes csapattal elégedetlen volt

Tomiszlav Szivics, a Mezőkövesd vezetőedzője enyhén szólva sem volt elégedett csapata Kisvárda elleni (0-3) teljesítményével.
Privacsek András 2017. február 8., szerda 22:43
Tomiszlav Szivics, a Mezőkövesd vezetőedzője enyhén szólva sem volt elégedett csapata Kisvárda elleni (0-3) teljesítményével.
Szerző: Privacsek András 2017. február 8., szerda 22:43
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Kisvárda elleni felkészülési mérkőzésen zömmel azok kaptak most több lehetőséget Tomiszlav Szivicstől, akik a megelőző felkészülési mérkőzéseken rövidebb időt töltöttek el a pályán.

- Mindenki látta, miért játszottak keveset eddig ezek a játékosok. Mindannyian lehetőséget kaptak a bizonyításra, az egész mérkőzésen végig szerepeltek, hogy lássák, sokkal többet kell nyújtaniuk ahhoz, hogy bekerüljenek az első csapatba. Nem volt senki, akivel a mostani kezdőből elégedett lettem volna - értékelt a meccset követően Tomiszlav Szivics a mezokovesdzsory.hu-nak.

 

Megjegyezte, tisztában vannak a kezdőcsapat játékerejével, a gondok azzal vannak, mi következik utánuk. Szerinte kevés minőségi játékos van, ezt pedig tudomásul kell venni. Dolgozni kell és javítani a hibákat.

Mobilról olvasod a csakfoci-t? Ezt olvasd el!

Átigazolások
ZTE
Csonka maradna
"Bízom benne, még nem beszéltem a vezetőséggel" - a zalaegerszegi Csonka András arról, hogy ő marad-e csapatánál a nyár végét követően is. (M4 Sport)
Újpest
A "legenda" kérői
Arijan Ademi egy év után távozhat Újpestről, és könnyen lehet, hogy visszatér a horvát élvonalba.
ZTE
Szendrei távozóban
Szendrei Norbert kikerült a ZTE keretéből, miközben sajtóhírek szerint Újpesten folytathatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz