A miskolci klubhonlap tájékoztatása szerint az U17-es együttes csapatkapitánya utasként ült az autóban a hétfő délutáni balesetben.
Hivatalos oldalán számolt be egy szomorú hírről a Diósgyőri VTK:
autóbalesetben szenvedett súlyos sérüléseket hétfőn délután a DVTK U17-es csapatának csapatkapitánya, Takács Márton.
A klub fiatal játékosa utasként ült az autóban, amikor a baleset történt.
A cikk hozzáteszi, a DVTK és a DVTK Labdarúgó Akadémia vezetői folyamatosan tartják a kapcsolatot a szülőkkel és mindenben támogatják a családot. A DVTK-család tagjai egy emberként szorítanak, hogy játékosunk mielőbb felépüljön.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.