A miskolci klubhonlap tájékoztatása szerint az U17-es együttes csapatkapitánya utasként ült az autóban a hétfő délutáni balesetben.
Hivatalos oldalán számolt be egy szomorú hírről a Diósgyőri VTK:
autóbalesetben szenvedett súlyos sérüléseket hétfőn délután a DVTK U17-es csapatának csapatkapitánya, Takács Márton.
A klub fiatal játékosa utasként ült az autóban, amikor a baleset történt.
A cikk hozzáteszi, a DVTK és a DVTK Labdarúgó Akadémia vezetői folyamatosan tartják a kapcsolatot a szülőkkel és mindenben támogatják a családot. A DVTK-család tagjai egy emberként szorítanak, hogy játékosunk mielőbb felépüljön.
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.