Pintér a Vasas tehetségével erősíti meg a védelmét

Osváth Attila az NB I-es újonc kiszemeltje, közel a megállapodás.
Budai László 2017. június 14., szerda 14:50
Osváth Attila az NB I-es újonc kiszemeltje, közel a megállapodás.
Szerző: Budai László 2017. június 14., szerda 14:50

Korosztályos válogatott védővel erősít a Puskás Akadémia. A csakfoci.hu értesülései szerint Pintér Attila Osváth Attilát szeretné megszerezni, úgy tudjuk, jó esély is van a klubváltásra. Osváth a Vasas játékosa, de a tavaszi szezont a Debrecennél töltötte kölcsönben, ahol folyamatos játéklehetőséghez jutott.

Az U21-es válogatott jobbhátvéd korábban tagja volt Bernd Storck keretének is, de a felnőtteknél nem mutatkozott be a nemzeti együttesben, mert megsérült

A 22 éves játékos eddig 28 bajnoki meccsen lépett pályára az élvonalban.

 
Neked ajánljuk
Átigazolások
Ajka
Hazahozzák a magyar fiatalt
A Nemzeti Sport értesülése szerint Ajkán folytatja pályafutását Bogdán Hunor. A Tromsö II 19 éves támadója a mostani idényben 13 bajnokin 11 gólt szerzett a norvég negyedosztályban.
Légiósok
Okeke elhagyta a ManCityt
A Manchester City 19 éves, magyar korosztályos válogatott játékosa, Michael Okeke Instagram-oldalán jelentette be, hogy kilenc év után elhagyja a klubot. Az NSO szerint a Puskásban folytathatja.
ZTE
Senkó nem tér vissza
A ZTE bejelentette, hogy az előző szezont kölcsönben a szlovén Naftában töltő Senkó Zsombor nem tér vissza a klubhoz, a kapussal közös megegyezéssel szerződést bontottak.
Tovább az összes átigazoláshoz