NL: Közel nyolc hónap után térhet vissza a válogatottba a Puskás támadója

Bacsana Arabuli az elmúlt 3 mérkőzésen 2 gólt, és 2 gólpasszt jegyzett a Puskás Akadémia színeiben, ezzel pedig nemcsak edzői elismerését, hanem a grúz válogatott meghívóját is kiérdemelte.
Csakfoci Admin 2018. november 13., kedd 16:02
Bacsana Arabuli az elmúlt 3 mérkőzésen 2 gólt, és 2 gólpasszt jegyzett a Puskás Akadémia színeiben, ezzel pedig nemcsak edzői elismerését, hanem a grúz válogatott meghívóját is kiérdemelte.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 13., kedd 16:02

Habár ifi-korában korszakos tehetségnek számított, és az U17-es nemzeti csapatban 15 fellépésen 10-szer is eredményes tudott lenni, 2018. március 27. óta nem került be a felnőtt keretbe a Puskás Akadémia 24 esztendős grúz támadója, Bacsana Arabuli.

Az ötszörös válogatott játékos ugyan tétmérkőzésen nem lépett még pályára hazáját képviselve, Vladimír Weiss szövetségi kapitány az elmúlt hetek teljesítménye után most bizalmat szavazott neki – számolt be a pfla.hu.

Arabuli a Debrecen ellen gólpasszt, Diósgyőr ellen gólt, az MTK ellen pedig gólt és gólpasszt is szerzett, a kezdőbe kerülésért pedig mindössze a ciprusi első osztályban érdekelt Anorthosis gólképtelen támadójával, Nika Kacsaravával kell megküzdenie a grúz válogatott Andorra és Kazahsztán elleni, a kaukázusi csoportgyőzelem miatt már komoly téttel nem bíró Nemzetek Ligája mérkőzésen.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.
Tovább az összes átigazoláshoz