Mindössze bő 20 percig tart majd a ZTE és a Puskás Akadémia vasárnap lefújt bajnokijának pótlása szerdán, Zalaegerszegen.
Ahogy arról beszámoltunk, a találkozó 70. percében, 1-2-s állásnál, az időjárási körülmények miatt félbeszakadt, majd le is fújták a ZTE és a Puskás Akadémia bajnokiját az OTP Bank Liga 3. fordulójában.
Az MLSZ hétfőn döntést hozott arról, hogyan lehet majd pótolni, illetve befejezni a zalaegerszegi mérkőzést,
e szerint a 70. perctől játsszák le a felek a találkozót, az új időpont pedig augusztus 18. (szerda), 17:00.
Átigazolások
Fradi/Crystal Palace
Keane jelölt lehet
Robbie Keane lehet a Crystal Palace egyik fő jelöltje, ha a klubnál Oliver Glasner menesztése mellett döntenek - állítja a talkSPORT.
Anorthosis
Kiss Tamás
Az Anorthosis Famagusta 2027-ig meghosszabbította Kiss Tamás szerződését.
ZTE
Diogo Silva
A ZTE szerződtette Diogo Silvát, aki 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá, egyéves hosszabbítási opcióval.