NB I: Az ítéletidő elmosta a focit Zalaegerszegen, lefújták a meccset - videó

A találkozó 70. percében, az időjárási körülmények miatt félbeszakadt a ZTE és a Puskás Akadémia bajnokija az OTP Bank Liga 3. fordulójában. Később le is fújták a találkozót, az MLSZ dönt majd a hogyan továbbról.
Dudás Gábor 2021. augusztus 15., vasárnap 19:30
A találkozó 70. percében, az időjárási körülmények miatt félbeszakadt a ZTE és a Puskás Akadémia bajnokija az OTP Bank Liga 3. fordulójában. Később le is fújták a találkozót, az MLSZ dönt majd a hogyan továbbról.
Szerző: Dudás Gábor 2021. augusztus 15., vasárnap 19:30

A Puskás Akadémia 0-1 után fordítani tudott a 64. percben Zalaegerszegen, de nem sokkal később megérkezett a szél, a villámlás és az eső is Zalaegerszegre, amely olyan heves lett néhány percen belül, hogy Bogár játékvezető az öltözőbe parancsolta a csapatokat.

Sokáig nem lehetett tudni, tudják-e majd folytatni a csapatok a mérkőzést, de mivel az eső folyamatosan zuhogott a ZTE Aréna fölött,

a játékvezető végül úgy döntött, lefújja a találkozót. Az MLSZ Versenybizottsága dönt majd a folytatásról, várhatóan hétfőn.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Ferencváros
Saldanha átesett az orvosin
Arab sajtóhírek szerint átesett az orvosi vizsgálatokon és hamarosan hivatalosan is az Al-Wasl játékosa lesz a Fraditól távozó Matheus Saldanha.
DVTK
Középpályást igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Diósgyőr, hogy szerződtette a korábbi horvát utánpótlás-válogatott játékost, Ante Reguljicot.
MTK
Csenterics külföldön bizonyíthat
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, Csenterics Adrián egy átfogó megállapodás részeként az angol Brentford FC hálózatán tartozó spanyol klubnál, a Mérida AD-nál szerepel majd kölcsönben.
Tovább az összes átigazoláshoz