Szűk egy órán át szakadt az eső a Pancho Arénában, majd a mérkőzés előtt öt perccel újra rákezdett és villámlott is.
A viharos időjárás miatt később kezdődik a 4. forduló nyitómérkőzése. Andó-Szabó Sándor elsősorban a villámlások miatt nem indítja el a találkozót, így csúszással fog kezdődni a Puskás és a KTE mérkőzése.
A mérkőzést végül 45 perces csúszással, 20.45-kor kezdik meg.
Olvastad már?
Puskás-KTE: "Három mérkőzésből öt pont nekünk egy álomkategória" - várakozások
Az OTP Bank Liga 4. fordulójának pénteki nyitómeccsén Puskás Akadémia-Kecskemét mérkőzést rendeznek. Így várják az összecsapást a főszereplők.
Elolvasom
Átigazolások
Paks
Szerződést hosszabbított a technikás középpályás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Paks, hogy 2029 nyaráig meghosszabbította Gyurkits Gergő szerződését.
PMFC
Dragóner érkezett
A korábbi magyar válogatott hátvéd, Dragóner Attila lett a jelenleg NB III-as PMFC új sportigazgatója.
Ferencváros
Naby Keita
Clemens Fritz, a Werder sportigazgatója árult el részleteket a Ferencvárosnál kölcsönben szereplő Naby Keita várható jövőjéről.