Hivatalos: Magyar játékos távozik a Puskás Akadémiától

A Puskás Akadémia hivatalos honlapján jelentette be, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak a csapat középpályásával, Balogh Balázzsal.
Csakfoci Admin 2019. július 31., szerda 16:06
A Puskás Akadémia hivatalos honlapján jelentette be, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak a csapat középpályásával, Balogh Balázzsal.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. július 31., szerda 16:06

Két év után távozik a Puskás Akadémia labdarúgócsapatától Balogh Balázs. A 29 éves középpályás 2017 nyarán az Újpesttől érkezett a felcsútiakhoz, két szezon alatt 44 bajnoki mérkőzésen lépett pályára kék-sárgában.

A kétszeres válogatott labdarúgó komoly szerepet játszott a csapatunk 2017/18-as Magyar Kupa-menetelésében, melynek végén ezüstérmet szereztek – írja a pfla.hu.

Átigazolások
Kisvárda
Nigériai tehetségek nyomában
Révész Attila Nigériában kutat tehetségek után. Azt is elmondta, hogy a korábban már átigazolt Ridwan Popoolát nem tudják majd sokáig megtartani.
Puskás Akadémia/ Csákvár
Magyar Zsolt
Honlapunk kiszúrta: a Csákvár támadója, Magyar Zsolt a Puskás Akadémiával edzett a válogatott szünet alatt.
KBSC
Viselkedése miatt távozik
A Barcika 29 éves csatárának, Blessing Elekének "a klub értékeivel nem összeegyeztethető viselkedése miatt" távoznia kell.
Tovább az összes átigazoláshoz