Az NB I idei kiírásának 11. fordulójában a Puskás Akadémia Hegedűs János 60 méteres szabadrúgásgóljával verte meg a listavezető Ferencváros csapatát. A védőnek mindössze két hétre volt szüksége ahhoz, hogy megint eldöntse a 3 pont sorsát, ezúttal a DVTK volt az áldozat.
Hegedűs János lába a Fradi elleni félpályás gól után ismét elsült: a Puskás Akadémia-DVTK mérkőzés 88. percében 30 méterről vette be Antal Botond kapuját. A hazai csapat ezzel a találattal nyert 2-1-re, ezzel 8 pontosra növelve a különbséget a bajnokságban a jelenleg 6 pontos, kiesőhelyen álló vendégekkel szemben.
Olvastad már?
"Lehet, hogy nem az utolsó ilyen gólom volt" - interjú a Fradinak 60 méterről betaláló Hegedűs Jánossal
Élete és alighanem a szezon gólját lőtte az FTC ellen a Bödével is sikerrel megküzdő felcsúti védő, Hegedűs János, aki beszélt a csakfoci.hu-nak gólja szomorú apropójáról és arról, hányszor gyakorolta el a félpályás ívelést.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi
Kodro kölcsönben
Az FTC ezúttal Görögországba, az Európa Liga-főtáblás OFI Krétának adta kölcsön rutinos csatárát, Kenan Kodrót.
Légiósok
Gazdag távozott
A Columbus Crew bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak Gazdag Dániellel. A magyar támadó maradhat az MLS-ben.
Ferencváros
Támadó érkezett
Veljko Birmancevic személyében 17-szeres szerb válogatott támadót szerzett meg a Ferencváros a Sparta Praha csapatától.