Pintér a szezon felfedezettjét is Felcsútra vinné

A csakfoci.hu információi szerint a Puskás Akadémia egyik komoly kiszemeltje Molnár Gábor, a Mezőkövesd középpályása.
Privacsek András 2017. június 8., csütörtök 13:44
A csakfoci.hu információi szerint a Puskás Akadémia egyik komoly kiszemeltje Molnár Gábor, a Mezőkövesd középpályása.
Szerző: Privacsek András 2017. június 8., csütörtök 13:44

Honlapunk úgy tudja, hogy Pintér Attila, az NB I-be most feljutott Puskás Akadémia vezetőedzője szívesen látná csapatában Molnár Gábort, a Mezőkövesd 23 éves középpályását. Molnár már Pintér edzősködése alatt is alapembernek számított a kövesdi együttesben, ráadásul remek szezont produkált, 27 mérkőzésen 8 gólt szerzett. 

Hagyacki József, a Mezőkövesd szakmai ügyekben felelős ügyvezetője a következőket mondta a boon.hu-nak Molnárral kapcsolatban.

- Gábor jó szezont zárt, így érthető, hogy van iránta érdeklődés, az, hogy mi lesz a sorsa, heteken belül eldőlhet.

Molnáron kívül Holman Dávid szerződtetése is felmerült a Puskás Akadémiánál.

Négy távozója már biztosan van a Mezőkövesdnek, ugyanis lejár Marko Dinjar és Orosz Márk szerződése is, velük nem hosszabbít a klub, de nem számítanak a következő idényben Balogh Béla és Czuczi Márton játékára sem.

 
Átigazolások
Ferencváros
Tóth Alex
Az új Juve-vezérigazgató, Damien Comolli átigazolási listáján a ferencvárosi Tóth Alex neve is ott szerepel - az olaszok is 15 millió eurós vételárról írnak. (Juventusnews24.com)
Fradi
Tóth Alex legújabb kérői
Az RB Leipzig és a Bayer Leverkusen vezetheti a játékos megszerzéséért zajló versenyt, de a Bayern és a Dortmund is figyeli Tóth Alexet.
Újpest
Duarte mással tárgyal
Romániában elismerték, hogy már tárgyalnak az Újpest első keretéből kikerülő André Duartéval.
Tovább az összes átigazoláshoz